Inspekcja TV kanalizacji oraz  wodociągów

  

Z przeprowadzonego monitoringu kamarą na włóknie otrzymują Państwo raport video na płycie dvd oraz raport pisemny wraz ewentualnymi zaleceniami .

Z przeprowadzonej inspekcji TV kamerą robotem otrzymują Państwo raport video na płycie dvd oraz raport pisemny z pomiarem spadków wraz ewentualnymi zaleceniami.

Uwaga do wykonywanej inspekcji lub monitoringu kanalizacji rura musi być czysta . za brak możliwości przeprowadzenia inspekcji TV lub monitoringu wynikającej z winy zleceniodawcy, nieprzygotowania rury lub kanału tzn. brak dojazdu, niewyczyszczona kanalizacja , innych przeszkód niezależnych od zespołu prowadzącego prace po dotarciu na miejsce samochodu specjalistycznego jest pobierana opłata minum 200zł (netto). lub 50% kwoty ustalonej.

                                                   

 Inspekcje TV ( monitoring ) kanalizacji i wodociągów wykonujemy w pełni profesjonalnym sprzętem . Posiadamy różnego typu kamery do inspekcji rur.

 

 Kamery do inspekcji wewnątrz budynków: 

  • Kamera firmy ROTHENBERGER jest to kamera przeznaczona do wykonywania inspekcji TV rur o przekroju 50-200 mm . Kamera jest wyposażona w licznik metrów oraz moduł do nagrania filmu dvd z przeprowadzonej inspekcji.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       
  • Kamera firmy vCAM jest to profesjonalna kamera do wykonywania inspekcji TV rur kanalizacyjnych i wodociągowych o przekroju 50-300 mm. na odległości  do 60mb. Udzędzenie  jest wyposażone w kolorawą głwice z auto pozimowaniem licznik metrów     do dokładnego wskazania przebytej odległosci lub lokalizacji uszkodzenia rur dodatkowo w głowicy kamery zainstalowano sonde która wysyła sygnał żeby można było znaleź położenie głowicy na powierzchni ziemi.                                                                                                                                                                                                                                                                              

 Kamery do inspekcji zewnętrznych instalacji: 

  • Zestaw przenośny firmy Tresscom jest idealny do wykonania inspekcji kanalizacji tam gdzie nie może dojachac samochód z zabudową do inspekcji np. zabłocone tereny budowy , garaże podziemne gdzie jest ograniczona wysokość. Zestaw przenośny ma takie same funkcje jak ten na samochodzie oraz obsługuje te same roboty ( kamery samojezdne ) . Inspekcje można wykonywać w rurach kanalizacyjny i wodąciągowych o przekroju 100-800 mm  z przeprowadzonej inspekcji zastają wygenerowane dwa raporty ( raport video , raport z wykazem spadków )                                                                                                                                                                                                                                                                                               
  • Samochód Merceses Sprinter  z zabudową do wykonywania inspekcji kanalizacji i wodociągów firmy Trescom jest podzielony na dwie części z tyłu jest zamontowany zwijak do kabla oraz monitor do bierzącego podglądu z przudu zabudowy zostało wydzielone miejsce do sterowania robotem ( kamerą samojezdną ) operator ma podgląd na czterech monitorach w tej części zostało też zamontowane siedzisko np. dla inspektora lub innej osoby która będzie nadzorowała prace kamery . Po wykonanej inspekcji mamy mozliwość odrazu wykonać raport vdeo i nagrać płytę DVD oraz wykonać raport z wykazem spadków  i wydrukować na wmontowanej drukarce .      

 

kamera_rothenberger_inspekcja_Kopiowanie.jpg

monitoring kanalizacji
inspekcja kanalizacji unikanserwis.eu
hydraulik warszawa
pogotowie kanalizacyjne warszawa
 
 
 
 
 
stat4u